Opublikowano Dodaj komentarz

Nadruk sublimacyjny na jasnym poliestrze

Istnieje możliwość wykonania sublimacji na materiałach poliestrowych innych niż biały.

Produkcja odzieży sublimowanej dzieli się na pełny zadruk (druk na białych wykrojach, a następnie szycie odzieży) jak również na tak zwaną małą sublimację.
Ta druga forma jest idealnym rozwiązaniem do produkcji niskobudżetowych koszulek/gadżetów.

Nadruk na koszulkach poliestrowych (białych) charakteryzuje odzwierciedlenie projektu 1/1. Możliwość zadruku w pełnej barwie daje nam biały podkład materiału. W dużym uproszczeniu – elementy białe grafiki nie drukują się, są po prostu tłem.

Mamy wiele zapytań odnośnie zadruku sublimacyjnego na koszulkach/odzieży w innej barwie. I dlatego właśnie powstał ten wpis. „Czy możecie Państwo wykonać dla nas koszulki z sublimacją na koszulce w innym kolorze niż biały?”

Odpowiedź na powyższe pytanie brzmi: TAK. Można wykonać sublimację na innym kolorze poliestru.
Nie jest to sublimacja idealna. Jak wspomniałem wyżej brak białego koloru powoduje, że elementy białe są tłem – w tym wypadku kolorem koszulki. W skrócie: na koszulce żółtej logo biało – czarne będzie … żółto – czarne.

Poniżej prezentuję zdjęcia z przykładowej realizacji, gdzie klient wybrał koszulkę żółtą, zamawiając do tego nadruk sublimowany. Jest to idealny przykład, ponieważ mamy do czynienia z licznymi grafikami i kolorami.

Nadruk sublimacyjny na żółtym poliestrze

Jak widzimy na załączonym zdjęciu na materiale żółtym idealnie odzwierciedliły się kolory nadruku jak: niebieski, czerwony, pomarańczowy, grantowy, a przede wszystkim czarny.

Nadruk sublimacyjny na żółtym poliestrze – jak to wygląda w praktyce

Istnieje wiele modeli koszulek, a co za tym idzie kolorystyka na których możemy sublimować jest naprawdę bogata: żółty, żółty fluo, pomarańczowy, pomarańczowy fluo, zielony, zielony fluo, różowy, błękitny itp. Po prostu każdy jasny kolor. Oczywiście im kolor jest ciemniejszy, tym nadruk mniej widoczny. Najlepszym kontrastem cieszy się rzecz jasna – czarny.

Najważniejsze! Sublimacja to jedna z wielu oferowanych przez nas metod nadruku. Dysponujemy bogatym parkiem technologicznym, dlatego też mamy rozwiązania, aby drukować podkład w kolorze białym. Nic nas nie ogranicza.

Opublikowano Jeden komentarz

Koszulki z nadrukiem funkcji medycznej

Od jakiegoś czasu specjalizujemy się w wykonywaniu odzieży z nadrukami funkcji medycznych. Są to między innymi:
1. RATOWNIK MEDYCZNY
2. RATOWNICTWO MEDYCZNE
3. DYSPOZYTOR MEDYCZNY
4. TRANSPORT MEDYCZNY
5. PIELĘGNIARKA
6. PIELĘGNIARZ
7. FIZJOTERAPEUTA
8. TERAPEUTA ZAJĘCIOWY
9. STOMATOLOG
10. HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

i tym podobne. Oczywiście nadruk możemy wykonać dowolny.

Logo jakie drukujemy na piersi to RATOWNICTWO MEDYCZNE z eskulapem. Oczywiście dysponujemy także logotypami: PAŃSTWOWEGO RATOWNICTWA MEDYCZNEGO, logo RATOWNIK MEDYCZNY oraz samych ESKULAPÓW. Podobnie jak w przypadku tekstu, wybór logo jest dowolny.

KOSZULKI TERMOAKTYWNE Z LOGO RATOWNICTWA

Najpopularniejszymi koszulkami są koszulki termo, oddychające, szybkoschnące. Wykonujemy ich najwięcej, cieszą się także bardzo dobrą opinią wśród klientów. Zaprezentowane poniżej produkty to koszulki bez nadruków. Jest to „czysty” produkt pod dowolny nadruk.

Koszulka finalnie wygląda jak przykład realizacji zaprezentowanej poniżej. Kolory nadruków są dowolne. Opcjonalnie wykonujemy nadruk flagi na rękawku. Najpopularniejsze wśród klientów to: biały, srebrny metaliczny, złoty metaliczny, pomarańczowy fluo, zielony fluo, różowy.

JAK ZAMÓWIĆ?
w celu uzgodnienia szczegółów, oraz niezbędnych informacji zalecamy kontakt telefoniczny: 512 606 900 lub mailowy: sklep@koszuleczka.pl
Poniżej prezentujemy formularz zamówienia/informacji cenowej.

 1. KOSZULKA DAMSKA / MĘSKA w kolorze CZARNYM (inne kolory pod zamówienie)
 2. ROZMIARY KOSZULEK
 3. TEKST ORAZ KOLOR NADRUKÓW (z dostępnych poniżej)
 4. WERSJA LOGO RATOWNICTWA (z dostępnych poniżej)
 5. DODATKOWE NADRUKI: Jakie? Flaga na ramieniu? Proszę podać.

TEKSTY DO NADRUKU:

RATOWNIK MEDYCZNY, RATOWNICTWO MEDYCZNE, DYSPOZYTOR MEDYCZNY, TRANSPORT MEDYCZNY, PIELĘGNIARKA, PIELĘGNIARZ, FIZJOTERAPEUTA, TERAPEUTA ZAJĘCIOWY, STOMATOLOG, HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

KOLORY NADRUKU:

biały, srebrny metaliczny, złoty metaliczny, pomarańczowy fluo, zielony fluo, różowy.

CO OPRÓCZ KOSZULEK TERMOAKTYWNYCH?

Koszulki termoaktywne z nadrukami funkcji medycznych są najpopularniejsze, ale nie zapominamy także o:
koszulkach bawełnianych, koszulkach polo, bluzach, bluzach termoaktywnych, polarach, oraz innej odzieży niezbędnej do codziennego użytku.
Jesteś zainteresowany/zainteresowana ofertą? Napisz do nas. Wycenimy, oraz uzgodnimy szczegóły.

Do wyceny niezbędne jest podanie:

 1. RODZAJU ODZIEŻY: koszulka, polo, bluza, polar, bluza termoaktywna
 2. Informacji odnośnie nadruków:
 3. WERSJA LOGO RATOWNICTWA
 4. Informacji odnośnie dodatkowych nadruków.
Opublikowano Dodaj komentarz

Koszulka sportowa z herbem za 18 zł

Tak, zgadza się to prawda. Zamawiając w naszym sklepie 20 koszulek z herbem, logo, numerem – czyli wszystkim co zmieści się w powierzchni 8,5 cm na 8,5 cm pojedynczy egzemplarz wychodzi za 18 zł brutto.

Dodatkowe napisy; numer, nazwa, personalizacja są wyceniane odrębnie.

Poniżej prezentujemy zdjęcia nadruków.

Zapytania prosimy kierować na adres mailowy:
sklep@koszuleczka.pl lub pod nr tel. 512 606 900

Produkt możecie Państwo znaleźć pod tym linkiem:

Opublikowano Dodaj komentarz

Torba Joma BAG TRAINING III 400006 jako torba idealna

Chcielibyśmy dzisiaj kilka słów poświęcić torbie BAG TRAINING III 400006 z kolekcji sportowej hiszpańskiego producenta odzieży JOMA.

Nazwa tego wpisu może bardzo subiektywna, ale ten produkt naprawdę bardzo przypadł nam do gustu. No dobrze, od początku.

Torba występuje w 6 wariantach kolorystycznych; czarny (znajdziecie go u nas w sklepie), granatowy, zielony, czerwony, niebieski i bordowy. Oczywiście jako dystrybutor marki możemy mieć u siebie każdy kolor.

Kolorystyka to pierwszy duży atut. Większość toreb występuje w okrojonych barwach, często jest to nawet jeden kolor-czarny. Tutaj mamy do czynienia z torbą, która podporządkowuje się barwą do kolorów większości klubów i organizacji sportowych.

Dlaczego o tym wspomniałem? Chciałem płynnie przejść do drugiego aspektu. Torba ma dużą przestrzeń do znakowania. Wykonywaliśmy zlecenia na tym modelu i tak naprawdę można umieścić: logo, nazwę, numery, personalizację, a także sponsorów. Powierzchnia 30 cm na 9 cm daje nam spore możliwości.

Ostatnio wykonywaliśmy nadruk herbu na torbach.

Personalizacja odzieży, gadżetów to niejako podstawowy już element klubów każdego szczebla. Patrzymy na torbę Joma przede wszystkim pod takim kątem, ale nie zapominajmy o charakterystyce.

Mała, nie znaczy mało pojemna.

Rozmiar S może dać do myślenia, ale jeśli przyjrzymy się specyfikacji i weźmiemy torbę na ramię wydaje się być idealna.

Torba Joma BAG TRAINING III 400006.100 i jej wymiary

Charakterystyka:

 • Materiał: 100% poliester
 • Wymiary: 45 x 27 x 44 cm
 • Pojemność komory głównej: ok. 50 L
 • komora główna zamykana podwójnym zamkiem
 • komora dolna zamykana podwójnym zamkiem
 • kieszeń zewnętrzna zapinana na zamek
 • Stopki izolujące dno od podłoża
 • Usztywniane dno
 • Odpinany, regulowany pasek na ramię z miękkim, ruchomym ochraniaczem
 • Uchwyty do noszenia w dłoni spinane opaską na rzep

Dolna komora na buty i inne brudne rzeczy

Patent, który wart jest nagród. Dolna, usztywniona przegroda na odzież, rzeczy, buty, które nie powinny mieć styczności z koszulkami, ręcznikami, napojami.

Dolna komora na buty w torbie JOMA

Cena. Polecamy ten produkt ze względu na konkurencyjną cenę. 79 zł brutto to kwota relatywnie niska za to jaki produkt nabywamy.

Torbę możecie zakupić w naszym sklepie oraz na Allegro Smart.

https://allegro.pl/oferta/torba-sportowa-joma-bag-training-iii-400006-100-8713255197

Zapraszamy również do przesyłania zapytań o torby personalizowanie – z własnym logo, napisem lub nazwą.

Opublikowano Dodaj komentarz

Białe koszulki poliestrowe do sublimacji

Biegi, wydarzenia sportowe, turnieje, mecze to eventy na których nie może zabraknąć tak zwanych pakietów startowych dla uczestników. Stałym „wyposażeniem” paczki dla sportowca są niewątpliwie koszulki. Koszulki bywają różne w zależności od rodzaju imprezy. W tym miejscu należy wspomnieć, ilu organizatorów tyle pomysłów na koszulkę z nadrukiem. Głównym czynnikiem w wielu przypadkach jest budżet. Słowo klucz. Dlaczego o tym piszemy?

„Obsłużyliśmy” pod względem koszulkowym bardzo wiele wydarzeń. I znamy potrzeby klientów, oraz pytanie, które przewija się w wielu rozmowach: „Proszę Pana organizujemy bieg, budżet mamy mocno zaciśnięty, szukamy koszulek z nadrukiem” Dzięki Wam postanowiliśmy przeszukać rynek i znaleźć produkty, które spełnią wymagania co do jakości, ale także będą w przyzwoitych pieniądzach.

Prezentujemy trzy modele najbardziej popularne jeśli chodzi o koszulki poliestrowe do nadruku sublimacyjnego, ale także koszulki poliestrowe – kolorowe do nadruku termotransferem.

Koszulki uniwersalne Camimera – to rozwiązanie budżetowe, ale opinie klientów na temat tych koszulek są niezwykle pozytywne. Często słyszymy; ” bardzo dobry stosunek jakości do ceny”, „idealne do pakietów biegowych”, „super nadruk na białym podkładzie” i tak jest. Na białych koszulkach nadruk kolorowy sublimowany, na jasnych materiałach sublimacja w kolorze czarnym lub termotransfer.

Oprócz Camimery posiadamy w ofercie model Bahrain. Bahrain to koszulka występująca w wersji męskiej oraz damskiej.

Mieliśmy do czynienia z wieloma koszulkami w podobnych cenach, jednak żadne nie zrobiły na nas tak dobrego wrażenia jak modele wyżej wymienione. Klienci tylko utrwalili nas w tych przekonaniach.

Potrzebujesz oferty z nadrukiem? Interesuje Cię zakup „czystych” koszulek?

Posiadamy stany magazynowe dla w/w modeli. Zamówienia składamy bezpośrednio w Hiszpanii – u producenta, dlatego możemy zapewnić najlepsze warunki.

Opublikowano Dodaj komentarz

Tabliczki sublimowane – czyli jak zastąpić grawer dla pojedynczych sztuk

Metoda sublimacji daje nam niezwykłe możliwości druku nie tylko na odzieży. Wszechstronność znakowania tą metodą pozwala wykonywać nadruki na gadżetach, kubkach, porcelanie, torbach, a także tabliczkach.

Właśnie o tych ostatnich chciałbym dziś wspomnieć. Tabliczki z nadrukiem w postaci opisu pomieszczeń: biuro, szatnia, toaleta, sygnalizujące, wskazujące itd. spotykane są praktycznie wszędzie. Co jeszcze, jeśli zastanawialiście się jak wykonywane są okolicznościowe puchary, medale, trofea z konkretnym testem, czy dedykacją, to tak; jest to nadruk sublimowany na metalu. Sporo znaleźć można jeszcze zastosowań dla tego typu technologi nadruku. Dlaczego tak powszechna to metoda, chociażby dlatego, że wykonanie 1 sztuki nie wiąże się z rozpoczęciem skomplikowanego procesu produkcji.

Jak to się ma w odniesieniu do naszej firmy. Wykonujemy tabliczki zgodnie z potrzebą klienta. Ilu klientów tyle pomysłów na wykorzystanie tabliczek. Bezwzględnym liderem są nazwy pomieszczeń.
Dlaczego akurat to? Dowolny format, trzy rodzaje kolorystyczne podkładu (złoty, srebrny, biały), realizacja od 1 sztuki.

Tabliczka z nadrukiem nazwy pomieszczenia wykonywana za pośrednictwem nadruku sublimacją.

Inną formą zastosowania tabliczek może być reklama – własne logo na produktach? Nasi klienci oklejają tabliczkami swoje realizacje. Nazwa firmy, kontakt, logo? Wolność wyboru. Blaszane wizytówki to świetne rozwiązanie jeśli zechcesz zostać zauważony.

Tabliczka – wizytówka. Do umieszczenia wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Niebawem na stronie pojawi się kategoria Tabliczki reklamowe, oraz grawertony. Tablice na podkładzie MDF to świetne rozwiązanie na podziękowania, dedykacje, prezenty. Tabliczka z dowolnym tekstem, lub napisem naklejana jest na podkład drewniany.

Nasze grawertony są dostępne na Allegro:
https://allegro.pl/oferta/grawerton-tabliczka-z-nadrukiem-podziekowanie-a5-7139009947#

Tabliczki:
https://allegro.pl/oferta/tabliczka-blaszka-znak-dowolny-napis-20×7-cm-7243877674?fromVariant=7236590451

Wyceniając tabliczki bazujemy na wymiarze, ale także na ilości sztuk. Zapraszamy do kierowania zapytań na naszą skrzynkę mailową:
sklep@koszuleczka.pl
lub telefonicznie: 512 606 900

Opublikowano 3 komentarze

Kominy, chusty, bandany jako alternatywa dla maseczek

Od kiedy w Polsce obowiązkowe jest zakrywanie ust i nosa w miejscach publicznych hitem sprzedaży okazują się kominy, chusty wielofunkcyjne, tuby, szale, które dzięki swojej uniwersalności są lepszą alternatywą w stosunku do maseczek.

Komin wielofunkcyjnych można wykorzystać jako opaskę, czapkę, szal, chustę, równocześnie zakrywając usta i nos. Wygląda lepiej w stosunku do maseczki. Tu nie mamy wątpliwości.

Zastosowanie i funkcje chust wielofunkcyjnych prezentujemy na obrazku poniżej.


Kominy białe wykorzystywane są pod nadruk sublimacyjny, dzięki czemu spełniając wymóg narzucony z góry możemy przy tym wyglądać modnie i lifestylowo dzięki własnemu indywidualnemu nadrukowi.

W naszej ofercie dostępne są kominy białe pod sublimację, granatowe oraz czerwone. Polecamy na chłodniejsze dni kominy polarowe. Idealne na spacery, trening, czy do biegania.

Zapraszamy do współpracy drukarnie oraz klientów indywidualnych.

Opublikowano Dodaj komentarz

Czy warto nosić maseczki

Całość tekstu oraz wyniki badań, analiz pochodzi ze strony: https://www.wykop.pl/artykul/5396575/dowody-ze-noszenie-masek-chroni-przed-covid19/

Szanowni Państwo – jestem naukowcem specjalizującym się w zarządzaniu ryzykiem farmaceutycznym, chciałbym tutaj rozstrzygnąć kwestię:
Czy należy nosić maseczki w trakcie epidemii Covid19?

Oczywiście, że tak – wszyscy powinni je nosić, jeśli muszą wyjść na zewnątrz.

Moje ostatnie publikacje odnośnie Covid19:
1. Powstrzymać epidemię Covid19: najważniejsza jest prewencja (PAP 16 marca)
https://www.pap.pl/centrum-prasowe/606564%2Cpowstrzymac-epidemie-covid19-najwazniejsza-jest-prewencja.html?fbclid=IwAR3Kq5NBTvgG3WMayo6JHYd_mOEJx6EBj1fLD2bfCHB0HnCGG4-ROI5AGtg

2. Raport ekspertów UŁ na temat rozwoju epidemii koronawirusa (PAP 3 luty)
https://www.pap.pl/centrum-prasowe/581759%2Craport-ekspertow-ul-na-temat-rozwoju-epidemii-coronavirusa.html

Maseczki działają i bardzo łatwo to udowodnić na wielu poziomach. Hierarchia dowodzenia tego prostego faktu znajduje się poniżej,
Co powinniśmy przede wszystkim brać pod uwagę?

0. Argument zero jest najbardziej intuicyjny – wirus to fizyczny obiekt, który zaraża tylko wtedy gdy fizycznie dostanie się do organizmu,  należy więc ustanowić fizyczna barierę pomiędzy środowiskiem, a organizmem aby do tego nie doszło. 

Każda nawet najprostsza bariera chroni, bo możemy mieć szczęście, że wirus akurat na nią trafi, lepsza bariera chroni bardziej,  żadna maska nie chroni w 100%, bo wirus może się dostać do organizmu poprzez spojówkę oka albo przez ranę na skórze (Covid19 przez skórę nie przenika, a więc mimowolne dotknięcie twarzy np. policzka nas nie zaszkodzi).

1. Ufajmy polskim lekarzom, ufajmy wszystkim lekarzom walczącym z Covid19 na świecie – oni wszyscy bez wyjątku zabiegają o dostęp do środków ochrony, bo nie chcą się zarazić (lekarz to taki sam człowiek jak zwykły człowiek – ma ten sam układ odpornościowy), bo jak się zarażą ryzykują życiem, a jeśli przejdą chorobę łagodnie to i tak nie będą mogli w ciągu najbliższych 5 tygodni pomagać pacjentom.

2. Bazujemy na faktach skorelowanych – fakty są znaczącym dowodem, niekiedy ważniejszym niż badania naukowe, bo są przejawem zjawisk rzeczywistych, a nie symulowanych – np. Chiny zwalczyły epidemię na swoim terenie a tam wszyscy noszą maseczki, nie tylko personel medyczny i nie tylko te profesjonalne antywirusowe FFP3, ale nawet zwykłe chirurgiczne materiałowe, czy inne „szmatki”.

3. Jeśli powyższe nas nie przekonuje, ufajmy zaleceniom rządowym odnośnie grypy pandemicznej: Amerykańskie CDC mówi, że chronią i u przebywających w pobliżu pacjentów z Covid19 ryzyko zarażenia lekarza redukuje się z wysokiego do niskiego: (nawet przy noszeniu masek chirurgicznych materiałowych (facemask), a nie tylko tych lepszych FFP3 (respirators)

Nawet najprostsze maski znacząco ograniczają ryzyko infekcji, bo bardzo niewiele wirusów unosi się w powietrzu suchych albo mikrokroplach, tzw. aerozolu, około 99,9% objętości kropel zakaźnych to krople dużej wielkości:

5. Wreszcie na końcu odwołajmy się do badań naukowych w tym zakresie. Badanie dotyczące ogółu populacji, które wykazało, że nie tylko lekarze, tylko wszyscy powinni je nosić oraz że maski robione w domu, są także skuteczne, chociaż oczywiście mniej skuteczne: Poziom redukcji cząstek docierających do naszych dróg oddechowych jest znaczący – kilka rzędów wielkości:

5958357a5941634441686378_1584707658PRYxjRLO0CFWcosDHgWZGJ.jpg

Podsumowanie: Maski działają.

Maski FFP działają bardzo dobrze. Tak dobrze, że maska typu FFP3 jest częścią zestawu do ochrony biologicznej i przyjmuje się w zaokrągleniu, że chroni na 95% przez zakażeniem przez drogi oddechowe (co wcale nie oznacza, że w 95% chroni przed zakażeniem, bo wirus może dostać się np. do oka)

5958357a5941634441686378_1584708314lcl6upyFQoD7M5HQR0Trpk.jpg

To prawda, że wirus SARS-Cov-2 ma wielkość pomiędzy 120 a 160 nm, czyli jest 3 razy mniejszy, ale to wcale nie oznacza, że polipropylen blown out z masek FFP tych wirusów nie zatrzymuje, ponieważ ma on właściwości elektrostatyczne, przyciągając zbliżające się cząstki do powierzchni, nie mówiąc już o tym, że ogromna,
ogromna większość cząstek to nie wirus suchy, tylko zawieszony w wydzielinie, która ma dużo większy rozmiar kropli od wielkości samego wirusa. 

Całość tekstu oraz wyniki badań, analiz pochodzi ze strony: https://www.wykop.pl/artykul/5396575/dowody-ze-noszenie-masek-chroni-przed-covid19/

Opublikowano Dodaj komentarz

Kolejne zaostrzenia w związku z koronawirusem. Obowiązek noszenia maseczek wprowadzony przez Rząd

Od czwartku 16 kwietnia zostanie wprowadzony obowiązek noszenia maseczek i będzie obowiązywał wszystkich poruszających się w przestrzeni publicznej.

O obowiązku zakrywania ust i nosa poinformował minister zdrowia Łukasz Szumowski. Obowiązek ten w przestrzeni publicznej będzie dotyczył wszystkich osób.

Pamiętajmy, że możemy do tego celu wykorzystać nie tylko maseczki. Minister zaznaczył, że mogą to także być szale, chusty czy kominy.

Opublikowano Dodaj komentarz

Koszulka spotowa INDIANAPOLIS model polecany do sublimacji

Indianapolis – koszulka techniczna z materiału poliestrowego typu łezka.

Producent odzieży reklamowej i sportowej Roly w swojej ofercie posiada koszulki Indianapolis. Jest to model koszulki uniwersalnej (dla dzieci od 4 lat, kobiet, oraz mężczyzn), który charakteryzuje się bardzo dobrą jakością w stosunku do ceny. Koszulka występuje w 8 kolorach.

Koszulka została wykonana z tkaniny poliestrowej typu łezka (drobne „oczka” w materiale), to jeden z najpopularniejszych splotów poliestru dostepny na rynku.

Poliester typu ” bird´s eye ” to bardzo popularny splot materiału poliestrowego

Zdecydowanym atutem koszulki jest jej dwukolorowość i miejsce przeznaczone do sublimacji. Kolorowy nadruk sublimacyjny w połączeniu z barwnymi wstawkami na rękawach dodają koszulce „smaku”.

Nadruk w pełnej barwie wykonujemy na białej przestrzeni. W przypadku koszulek, gdzie dominującym kolorem jest pomarańczowy, zielony lub żółty sublimujemy na czarno.

Koszulki Indianapolis wykorzystywane są jako treningowe dla drużyn sportowych, na imprezy biegowe, oraz do codziennego użytku. Pełny opis produktu znajduje się w naszym sklepie.

Cena prezentowana w sklepie jest ceną bez nadruku. Przy większych realizacjach oferujemy indywidualną wycenę. Zapraszamy do kontaktu.
mail: sklep@koszuleczka.pl
tel. 512 606 900