Dostawa

Jak dostarczamy produkty


Dostawą naszych części zajmuje się firma DPD (Dynamic Parcel Distribution). Jest ona jedną z wiodących firm kurierskich na świecie. Każdego dnia DPD dostarcza ok. 2,5 miliona przesyłek, ma ponad 800 oddziałów, zatrudnia 24 000 pracowników oraz posiada 18 000 pojazdów.

Staramy się, aby wszystkie oferowane w naszym sklepie produkty były zawsze dostępne. Zastrzegamy sobie jednak prawo, iż z przyczyn od nas niezależnych, któryś z produktów może być czasowo niedostępny. Zawsze na stronie produktu umieszczamy informację odnośnie dostępności, lub odbywa się to przez kontakt bezpośredni z klientem.

W sklepie KOSZULECZKA.PL znajdziesz produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Ceniąc sobie czytelność przekazywanych informacji, podane przez nas ceny są zawsze aktualne i znajdują się w widocznym miejscu na karcie produktu.

Koszt przesyłki wynosi 15 zł brutto (przedpłata), 18 zł brutto (pobranie) – niezależnie od wagi i wielkości paczki. Cena przesyłki naliczana jest podczas składania zamówienia, będzie ona również wyraźnie wyodrębniona w jego podsumowaniu.

Ponadto, dokładamy wszelkich starań, aby nasze przesyłki były starannie zapakowane i zabezpieczone na czas dostawy, żeby towar dotarł w nienaruszonym stanie.

Wysyłkę produktów staramy się realizować do maksymalnie 3 dni roboczych, od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia zostanie wysłany e-mail informujący o przekazaniu go do realizacji, następnie e-mail z numerem listu przewozowego. Status przesyłki można śledzić za pomocą tego numeru na stronie DPD.

Mimo dołożenia wszelkich starań przy pakowaniu oraz kompletowaniu paczek bardzo prosimy o sprawdzenie zawartości przesyłki przy kurierze. Jest to jedyny sposób, aby zgłosić reklamację w przypadku np. uszkodzonego towaru. Ze swojej strony zapewniamy, że przedmioty nadawane w naszej firmie są pełnowartościowe i chcemy, aby w takim stanie dotarły do Państwa.